O firmie

 

Firma Technologie Formowania Metali powstała w grudniu 2003 roku i od początku działalności zajmujemy się sprzedażą maszyn do plastycznej obróbki metali. Do 2013 roku miejscem firmy był Ustroń a od 2014 roku nasza siedziba zlokalizowana jest w Czechowicach-Dziedzicach.

 

W ofercie posiadamy maszyny i urządzenia przeznaczone dla zróżnicowanych odbiorców zainteresowanych właściwą technologią produkcji zarówno do prac mało- i średnioseryjnych jak również obciążeń wielozmianowych. Fakt ten wynika z dawno przyjętej strategii naszej firmy, której celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta poszukującego skutecznych rozwiązań w zakresie plastycznej obróbki metali. Dzięki temu, dziś możemy poszczycić się liczbą ok. 850 dostarczonych maszyn i urządzeń do ponad 700 klientów z Polski i krajów europejskich.

 

Jednym z wielu atutów odróżniających naszą firmę od konkurencji jest indywidualne podejście do projektu, który zamierzają Państwo zrealizować inwestując w zakup maszyny. Nasza praca nie ogranicza się jedynie do działania handlowego – proponujemy kompleksową obsługę, składającą się z:

  • wyboru optymalnej technologii procesu,
  • przedstawienia najkorzystniejszej oferty,
  • organizacji dostawy maszyny,
  • instalacji, rozruchu oraz szkolenia operatorów z jej obsługi,
  • zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz części zamiennych.

 

Ponadto, projektujemy i wykonujemy oprzyrządowanie giętarek trzpieniowych, beztrzpieniowych, trójrolkowych i innych maszyn z oferty firmy, w których wymagane jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań. Pracujemy na programach graficznych do projektowania w 3D, oprzyrządowanie i ich elementy wykonujemy w krajowych i zagranicznych narzędziowniach, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najkorzystniejszą ofertę jakościową i cenową.


Galeria zdjęć naszej siedziby:


Prezentacja naszej oferty - video zrealizowane podczas ITM Mach-Tool 2017:

TFM - Giętarki, Zwijarki, Prasy - Wszelkie prawa zastrzeżone© 2016 – TFM